Požár haly Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

V neděli 21. srpna v 03:54 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár haly ve firmě Kovofiniš. Jednotka vyjela s CAS K 25 v počtu 1+6. Jednalo se o halu s galvanickou linkou. V době příjezdu naší jednotky byla na místě profesionální jednotka z Ledče. V objektu se nacházeli nebezpečné látky a celá hala byla silně zakouřena. Z naší CAS byly na hašení utvořeny dva útočné proudy. Později jeden proud byl přesunut na automobilový žebřík ledečských profesionálních hasičů. Další členové prováděli v dýchací technice hasební zásah uvnitř haly. Na likvidaci požáru bylo nasazeno několik vodních proudů. U události zasahovali profesionální hasiči z Ledče nad Sázavou, Světlé nad Sázavou a Havlíčkova Brodu, dobrovolní hasiči z Ledče nad Sázavou, Světlé nad Sázavou, Jedlé, Kozlova a SDHP Kovofiniš