Planý poplach Obrvaň

Ve čtvrtek 8. října 2020 ve 12:48 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na vycházející kouř ze střechy zahradní chatky u obce Obrvaň. Jednotka vyjela s CAS K25 v počtu 1+7. Během jízdy naší jednotky k zásahu bylo zjištěno profesionálními hasiči z Ledče, kteří na místo dojeli jako první, že se jedná o planý poplach – neohlášené pálení. Ostatní jednotky byly během jízdy operačním střediskem odvolány a vrátily se na základny. K události vyjížděli také profesionální hasiči ze Světlé a dobrovolní hasiči z Ledče.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení