Požár popelářského vozu

V úterý 24. března 2020 v 10:54 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár popelářského vozu v areálu ČSAD v Ledči nad Sázavou.
Jednotka vyjela s CAS K 25 v počtu 1+4. K požáru také vyjížděli profesionální a dobrovolní hasiči z Ledče nad Sázavou. Jednalo se o požár komunálního odpadu v popelářském voze. Síly a prostředky na místě zásahu byly postačující a naše jednotka společně s dobrovolnou jednotkou z Ledče byly odeslány zpět na základny. Odpad byl z vozu vysypán a profesionální jednotka provedla jeho uhašení. Požár byl beze škody.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení