Požár popelářského vozu

V úterý 24. března 2020 v 10:54 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár popelářského vozu v areálu ČSAD v Ledči nad Sázavou.
Jednotka vyjela s CAS K 25 v počtu 1+4. K požáru také vyjížděli profesionální a dobrovolní hasiči z Ledče nad Sázavou. Jednalo se o požár komunálního odpadu v popelářském voze. Síly a prostředky na místě zásahu byly postačující a naše jednotka společně s dobrovolnou jednotkou z Ledče byly odeslány zpět na základny. Odpad byl z vozu vysypán a profesionální jednotka provedla jeho uhašení. Požár byl beze škody.