Mikulášská nadílka 2019

V sobotu 30. listopadu již tradičně jako každý rok pořádal náš sbor v kulturním domě Mikulášskou nadílku. Letos jsme prvně posunuli začátek na 14. hodinu. Sál se pomalu začal plnit dětmi s rodiči. Nadělovat přišel Mikuláš, dva andělé a čtyři čerti. Za recitaci básniček bylo Mikulášem odměněno celkem 40 dětí balíčkem s ovocem a sladkostmi.  Poté následovalo společné focení a děti si mohly zatancovat s Mikulášem, anděly a čerty. Celé odpoledne hrál a moderoval DJ Bříza.

Více fotek ve fotoalbu

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení