Okrsková soutěž 2019 Kouty

V sobotu 18. května 2019 od 11 hodin se náš sbor zúčastnil okrskové soutěže v Koutech. Soutěž byla zahájena slavnostním nástupem družstev a hostů. K soutěži nastoupilo 13??družstevmužů, 3 družstva žen a 6družstevdětí. Následovaly požární útoky dětí a současně disciplína 100 metrů překážek muži, poté stovku běžely i ženy. Náš sbor v kategorii dětí přihlásil dvě družstva, starší a mladší žáky. Starší družstvo se umístilo na 4. místě. Pro mladší žáky to byla první okrsková soutěž, přes veškerou nervozitu a malý věk dětí předvedli krásný požární útok a obsadili 6. místo. Družstvo mužů rovněž ukázalo rychlý požární útok, druhý nejrychlejší z celého dne. Bohužel ale ve finálovém součtu obou disciplín to stačilo pouze na 9. místo. Na závěr se v požárním útoku předvedla ještě družstva žen. Hezké počasí přálo celý den a soutěž byla odpoledne ukončena nástupem a vyhodnocením výsledků.

Více fotek ve fotoalbu

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení