Požár hrabanky Hněvkovice

V neděli 31. 3. ve 14:31 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár hrabanky o rozloze 10x10m mezi obcemi Hněvkovice a Habrovčice. Jednotka vyjela s CAS K 25 v počtu 1+7. Po příjezdu na místě již zasahovala PS Ledeč nad Sázavou a domácí jednotka z Hněvkovic dvěma C proudy. Naše CAS byla ponechána v záloze a členové za pomoci jednoduchých hasebních prostředků prováděli narušení hrabanky k lepšímu uhašení skrytých ohnisek. Poté se jednotka vrátila na základnu. K požáru vyjížděla i dobrovolná jednotka z Ledče.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení