Požár nízké budovy Kouty

V sobotu 9. 3. 2019 v 22:42 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár rodinného domu v obci Kouty po úderu bleskem. Jednotka vyjela s CAS K 25 v počtu 1+7. K požáru vyjížděly ještě jednotky HZS Ledeč nad Sázavou, SDH Kouty a SDH Ledeč nad Sázavou. Místním občanům, kteří úder zpozorovali, se následný požár za pomoci ručních hasicích přístrojů podařilo rychle zlikvidovat před příjezdem jednotek. Naše jednotka byla na místě ponechána v záloze, dům byl zkontrolován termokamerou a poté se jednotky vrátily na základnu.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení