Požár kuchyňské linky

Ve středu 24. října v 18:55 byl jednotce vyhlášen poplach na požár kuchyňské linky v rodinném domě v obci Chotěměřice. Jednotka vyjela v počtu 1+7. Po příjezdu na místo zde již zasahovali profesionální hasiči z Ledče. Jednalo se o zahoření digestoře a části kuchyňské linky. Za pomoci hasicího přístroje se požár podařilo rychle lokalizovat a následně zlikvidovat. Majitelka domu byla předána do péče záchranné služby. Naše jednotka byla ponechána na místě zásahu v záloze. Po odvětrání zakouřených prostor se vrátila zpět na základnu. K události vyjížděli ještě dobrovolní hasiči z Hněvkovic a Ledče nad Sázavou. Předběžná škoda byla vyčíslena na 80 tisíc korun a uchráněná hodnota rychlým zásahem byla stanovena na 2 miliony korun.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení