Převzetí nového hasičského vozidla

V sobotu 29. září od 12:30 hod proběhlo na návsi slavnostní převzetí nového hasičského vozidla s přívěsem pro naši jednotku a jeho představení veřejnosti. Jedná se o dopravní automobil Ford Transit pro přepravu osob 1+8 se základním vybavením. Přívěs slouží pro přepravu přenosné motorové stříkačky a požárního příslušenství. Slavnostního zahájení a proslovu se ujal starosta obce a velitel sboru pan Václav Husák. Poté pan farář Mgr. Jan Jakub Med, OPramen promluvil o důležitosti a významu hasičů v obci a požehnal novému vozidlu. Následovalo představení vozidla a ukázky další naší techniky občanům. Počasí nám přálo a na návsi jsme prožili hezké odpoledne, můžete sami posoudit z přiložených fotografií. Během této akce se veškeré občerstvení podávalo zdarma, bylo hrazeno naším sborem.

Více fotek ve fotoalbu