Požár suché trávy

Ve čtvrtek 20. července v 16:41 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár suché trávy za obcí Kožlí směr Hněvkovice. Jednotka vyjela v počtu 1+8 a dorazila na místo zásahu jako první, na hašení nasadila vysokotlaký proud. Požárem byla zasažena plocha cca 3×10 metrů. Požár se podařilo rychle zlikvidovat a nedošlo tak k jeho rozšíření na přilehlá pole. K události vyjížděli také profesionální a dobrovolní hasiči z Ledče. Po doplnění vody z hydrantu se jednotka vrátila zpět na základnu.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení