Požár skladu firmy Sudex

Ve středu 12. července v 9:37 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár skladu ve firmě Sudex v Ledči nad Sázavou. Jednotka vyjela v počtu 1+7. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o prověřovací cvičení. Při cvičení byly ověřeny dojezdové časy jednotek, postup při evakuaci zaměstnanců, přístupnost nástupních ploch pro požární techniku, stav a správné označení hydrantů. Po vyhodnocení cvičení byly jednotky seznámeny s prostory firmy a poté se vrátily na základny. Cvičení se zúčastnili ještě profesionální a dobrovolní hasiči z Ledče nad Sázavou.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení