Pohádkový les 2017 / Srandamač

V sobotu 3. 6. 2017 se uskutečnil Dětský den. I když jeho přípravy trochu zanikly v přípravách na oslavy 120. výročí založení sboru, které se konaly týden předtím, myslíme si, že se nám podařilo připravit dětem i rodičům hezký den. Jako každý rok jsme začali Pohádkovým lesem, kde na děti čekalo 11 stanovišť. Na nich děti plnily různé úkoly a dostávaly za to odměny. Další soutěže je čekaly na hřišti. Zde také proběhl srandamač v netradiční požární disciplíně. Tady se předvedli jak nejstarší, tak ti nejmladší hasiči. Jelikož byl opět horký den, došlo i na chlazení proudem vody z hadic a koupání v kádi. Jídlo a pití bylo zajištěno, celé odpoledne hrál DJ Bříza. Strávili jsme na hřišti příjemný den.

Více fotek ve fotoalbu