Požár osobního automobilu

V úterý 21. března v 7:51 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár osobního automobilu v obci Kožlí. Jednotka vyjela v počtu 1+4 a dorazila na místo události jako první. Poté přijeli profesionální hasiči z Ledče. V době příjezdu jednotky byla plameny zasažena motorová část vozidla. Na likvidaci požáru byly nasazeny dva C proudy. Po zdokumentování události vyšetřovatelem požáru bylo vozidlo odtlačeno na vedlejší silnici, aby nebránilo volnému průjezdu. Poté se jednotky vrátily zpět na základny.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení