Požár porostu v Kamenné Lhotě

V úterý 28. února v 13:15 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár suché trávy u obce Kamenná Lhota. Jednotka vyjela v počtu 1+4. Po příjezdu na místo zde již zasahovala domácí jednotka z Kamenné Lhoty a jednotka profesionálních hasičů z Ledče. Naše jednotka společně s dobrovolnou jednotkou z Ledče byly na místě ponechány v záloze. Jednalo se o požár suché trávy o rozloze cca 30m². Za pomocí dvou C proudů se podařilo požár rychle lokalizovat a zlikvidovat. Poté se jednotky vrátily zpět na základny.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení