Požár garáže v obci Kouty

Dne 22. 12. ve 13:48 byl jednotce vyhlášen poplach na požár kotelny rodinného domu v obci Kouty. Jednotka vyjela v počtu 1+7. Dojela na místo jako první společně s SDH Kouty. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o požár uskladněného materiálu v garáži. Postupně dorazili dobrovolní hasiči z Ledče, Hněvkovic a profesionální hasiči ze Světlé nad Sázavou. Jelikož profesionální kolegové z Ledče ve stejnou chvíli zasahovali u dopravní nehody u obce Leština, probíhal prvotní zásah v režii dobrovolných jednotek. Poté přejeli k události i profesionální hasiči z Ledče. Za pomoci dvou C proudů se podařilo požár rychle lokalizovat a zlikvidovat. Celý zásah probíhal v dýchací technice. Objekt byl odvětrán, předán majiteli a jednotky se poté vrátily na základny. Příčina požáru je v šetření.