Mikulášská nadílka v kroužku MH

Při poslední schůzce v roce 2016 proběhla nadílka i v kroužku mladých hasičů. Všichni se sešli v přestrojení za čerty a anděly. Děti potom obdržely balíčky s ovocem a sladkostmi. Vyzvedly si je pod rozsvíceným vánočním stromkem v parku před zbrojnicí. Všichni dohromady ještě dostali jako talisman kroužku hasičského králíka. Na závěr kroužku jsme si popřáli. Začaly hasičské prázdniny.
Další schůzka je 4. ledna od 17 hodin.
Termíny dalších schůzek:
18. ledna
1. února
15. února
1. března
15. března
29. března
Vždy od 17 hodin.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení