Požár bytu v Ledči nad sázavou

V sobotu 6. 8. 2016 ve 21.07 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár v bytovém domě v Ledči nad Sázavou v ulici Ke Stínadlům. Jednotka vyjela v počtu 1+7. Při příjezdu na místě události již zasahovali profesionální hasiči z Ledče. Jednalo se o zahoření zapomenutých potravin na zapnutém sporáku. Naše jednotka společně s dobrovolnou jednotkou z Ledče byly ponechány na místě v záloze. Bylo provedeno odvětrání obytných prostor a jednotky se poté vrátily na základny. U události byla přítomna i police ČR.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení