Mikulášská nadílka 2015

V sobotu 5. 12. 2015 se konala v kulturním domě tradiční Mikulášská nadílka. Na akci přišlo 45 dětí v doprovodu dospělých. Odpolednem provázel a hudbu zajistil DJ BŘÍZA.
Ve 14 hodin do sálu přišel Mikuláš s andělem a 4 čerti. Prošli se sálem. Ty, kteří zlobili, chtěli čerti hodit do pytle. Děti, které byly hodné, dostaly od anděla sladkost. Potom jednotlivě předříkávaly básničku, za to je Mikuláš odměnil balíčkem. Balíčky byly hrazeny z pokladny SDH. Na závěr si děti i dospělí s Mikulášskou družinou zatancovali a vyfotili se. Fotografie najdete ve fotoalbu.
Všem zúčastněným děkujeme.

Fotografie z akce ve fotoalbu

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení