Požár sklepa

Ve čtvrtek 19. 11. 2015 v 02:06 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár sklepa v rodinném domě v obci Bohumilice. Jednotka vyjela v počtu 1+5. Ve sklepě došlo k zahoření uskladněného dřeva. Při příjezdu na místo, zde již zasahovali vysokotlakým proudem profesionální hasiči z Ledče. Dva naši členové v dýchací technice se ihned zapojili do likvidace a rozebírání ohnisek v zakouřeném sklepě. K události byla povolaná i dobrovolná jednotka z Ledče a záchranná služba, která na místě ošetřila majitele domu, ten se lehce nadýchal zplodin hoření. Po likvidaci požáru a zdokumentování události vyšetřovatelem příčin požáru provedly jednotky vyklizení zasaženého materiálu ze sklepa domu. Předaly místo majiteli a krátce před pátou hodinou ranní se vrátily na základny.