Požár bytu

Ve čtvrtek 17. 9. 2015 v 9.13 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár bytu v Ledči nad Sázavou ulice Marie Majerové. Jednotka vyjela v počtu 1+4. Po příjezdu zde již zasahovali profesionální hasiči z Ledče. Jednalo se o zahoření potravin na sporáku, které se rozšířilo na přilehlou digestoř. Obyvatelům se z velké části podařilo uhasit oheň ještě před příjezdem hasičů. Profesionální hasiči provedli úplné dohašení požáru a odvětrání zakouřených prostor. Naše jednotka společně s dobrovolnou jednotkou z Ledče byla ponechána na místě jako záloha. Poté se jednotky vrátily zpět na základny.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení