Okrsková soutěž 2015

V sobotu 16. května 2015 proběhla v Rejčkově okrsková soutěž požárních družstev. Zúčastnilo se jí 14 družstev mužů a 5 družstev dětí. Za Kožlí bylo přihlášeno družstvo mužů. Soutěž začala během na 100 metrů s překážkami. Zde jsme obsadili 3. místo. Potom následoval požární útok, ve kterém jsme skončili na 9. místě. V celkovém pořadí naši borci obsadili 6. místo.
Počasí se vydařilo, a tak jsme zažili v Rejčkově pěkný den. Po příjezdu byla objednána večeře v hostinci u Pechů.

Více fotek ve fotoalbu

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení