Požár bytu

Dne 29. srpna 2014 ve 13.11 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár bytu v Ledči nad Sázavou, ulici Marie Majerové 655. Z bytu vycházel kouř a sousedi se nemohli na paní bydlící v bytě dozvonit. Jednotka vyjela v počtu 1+5. Po příjezdu na místo zde již zasahovali profesionální a dobrovolní hasiči z Ledče. Při pokusu o otevření dveří bytu se silně opilá žena probrala, naštěstí stačila zapomenuté jídlo na plotně uhasit a hasičům sama otevřela. Naše jednotka a dobrovolná jednotka z Ledče se poté vrátily na základnu. Jednotka HZS společně s policií ČR vyčkala na příjezd záchranné služby a předala ženu do péče zdravotníků. Poté se vrátila také na základnu. K události vyjížděla i profesionální jednotka ze Světlé nad Sázavou.