Požár stodoly

11. 8. 2013 v 1.39 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár nízké budovy v obci Obrvaň. Jednotka vyjela v počtu 1+5. Jednalo se o požár stodoly. U požáru zasahovali profesionální hasiči z Ledče a Světlé nad Sázavou, dobrovolní hasiči z Ledče. V době příjezdu prvních jednotek byla celodřevěná stodola již celá v plamenech. K likvidaci ohně bylo použito několika vodních proudů. Naše jednotka dostala za úkol zkrápění a monitoring přilehlého pole se strništěm a slámou, kam odletovaly jiskry z hořícího objektu. Za hodinu se požár podařilo lokalizovat a ve 3 hodiny zcela zlikvidovat.
Dohled nad požářištěm převzala jednotka dobrovolných hasičů z Ledče. Ostatní jednotky se vrátily na základnu. Při události nebyl nikdo zraněn. Předběžná škoda je 300 tisíc korun. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje.