Odstraňování překážek

29. července po 19. hodině se přes náš region přehnala silná bouřka s přívalovým deštěm. Ve 20.08 hodin byla jednotka svolána pomocí SMS zpráv na technickou pomoc, odstraňování spadlých stromů na komunikace. Jednotka vyjela v počtu 1+7. Jednalo se o dva stromy na silnici k obci Bohumilice. Po dohodě s operačním střediskem jsme dále provedli kontrolu dalších silnic v okolí naší obce. Jeden strom jsme odstranili v lese Pekelsko a dva stromy u křižovatky u Sloupu. Poté se jednotka vrátila na základnu.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení