Okrsková soutěž 2013

V sobotu 8. června 2013 se uskutečnila Okrsková soutěž v Kamenné Lhotě konaná u příležitosti 90. výročí založení tamního sboru. Soutěž začala slavnostním pochodem. Poté následovala prezentace nového praporu lhoteckého sboru a projevy hostů. Do soutěže se přihlásilo 13 družstev mužů a 5 družstev dětí. Kožlí postavilo družstvo mužů z mladších kluků. I přes veškerou snahu skončili na jedenáctém místě. Shodli jsme se na tom, že bez cvičení a zkoušení na lepší místo nedosáhneme. Jsem zvědavý, jak si to vezmou všichni k srdci. Ještě jedna věc se mi na soutěži líbila, že se v jejím průběhu nepil alkohol. Tímto i samotná soutěž proběhla v klidu a bez zbytečných emocí. Počasí pořadatelům přálo, a tak po skončení samotné soutěže probíhal kulturní program pod širým nebem. Přihlásili jsme se do soutěže v přetahování družstev. Ačkoli jsme bojovali jako lvi, do finále jsme se neprobojovali. Takže i první cena sud piva nám unikl. Strávili jsme příjemné odpoledne a večer.

Více fotek ve fotoalbu