Požár osobního automobilu

V pondělí 1. 4. 2013 v 6:09 hodin ráno byl jednotce vyhlášen poplach na požár osobního automobilu nad obcí Bohumilice. Jednotka vyjela v počtu 1+6. Na místě již zasahovali profesionální hasiči z Ledče nad Sázavou. Požár zasáhl motorovou část vozidla. Při zásahu došlo k poruše na technice profesionálních hasičů, naše jednotka tedy provedla dohašení a ochlazení vozidla jedním C proudem. Po příjezdu vyšetřovatele HZS Kraje Vysočina se jednotka vrátila zpět na základnu. Škoda byla vyčíslena předběžně na 60 000 Kč. Příčinou požáru byla technická závada na elektroinstalaci.