Požár garáže

Dne 25. 1. 2013 v16.45 hod byl jednotce vyhlášen poplach na požár garáže v Pivovarském údolí v Ledči nad Sázavou. Jednotka vyjela v počtu 1+7. Po příjezdu na místo byl ohněm zasažen celý objekt. Na místě již byly sbory profesionálních a dobrovolných hasičů z Ledče. Bylo zjištěno, že se jedná o požár dvojgaráže. Naší jednotce byl vyčleněn prostor u zadního východu z tohoto objektu. Bylo nasazeno několik vodních proudů ze třech cisteren. Čtvrtá cisterna CAS 32 T-815 byla použita pro dopravu vody z pivovarského potoka. Zásah probíhal v dýchací technice. Celou činnost ztěžoval mráz. Po necelých 50 minutách intenzivního hašení se podařilo dostat požár pod kontrolu. Následně probíhalo rozebírání konstrukce střechy a dohašování ohnisek požárů. Úplná likvidace požáru proběhla v 18.25 hod. Jednotka se vrátila na základnu v 19. 15 hod.
Při požáru zasahovali tři požární sbory se čtyřmi cisternami a Policie ČR. Při zásahu nebyl nikdo zraněn. Příčina požáru je v šetření. Předběžné vyčíslení škody je 600 tisíc korun.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení