Hasičský ples 2013

V sobotu 26. 1. 2013 se konal v Kulturním domě v Kožlí tradiční Hasičský ples. Hrála skupina E.M.I. L. z Havlíčkova Brodu. V programu bylo zařazeno losování tomboly. Hudba hrála skvěle, oproti loňsku rozšířila repertoár o country písničky za doprovodu houslí. Pití bylo také dostatek, takže v sále panovala dobrá nálada, která končila až v ranních hodinách. Škoda, že sál nebyl zdaleka zaplněn. Jestli to zavinily prezidentské volby, chřipková epidemie nebo něco jiného, nevíme. Ale už se těšíme na vaši návštěvu Maškarního plesu, který se koná 9. února 2013 v Kulturním domě v Kožlí.

Více fotek ve fotoalbu

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení