Mikulášská nadílka 2012

V sobotu 1. prosince proběhla v Kulturním domě Kožlí tradiční Mikulášská nadílka. Na akci přišlo 55 dětí v doprovodu rodičů, babiček a dědečků. Celé odpoledne uváděl a hrál DJ Bříza. Ve 14 hodin přišel Mikuláš se dvěma anděly a čtyřmi čerty. Celá nadílka se nesla v duchu diska. Děti po odříkání básniček a koled obdržely balíčky. Poté si mohly s Mikulášem a jeho doprovodem zatancovat. K tanci se přidali i dospělí a tančilo se i po odchodu Mikuláše. Všichni strávili pohodové odpoledne.

Více fotek ve fotoalbu

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení