Podzimní brigáda

V sobotu 20. října od osmi hodin ráno byla uspořádána brigáda na údržbu hasičské zbrojnice a zazimování techniky.  Brigády se zúčastnilo celkem 8 členů. Bylo uklizeno spadané listí kolem hasičské zbrojnice a u autobusové čekárny. Byly vyprány soutěžní hadice a spolu s dalším sportovním vybavením uloženy do regálů.  Poté byl proveden celkový úklid hasičské zbrojnice, zametena garáž, vytřena šatna a nově zrekonstruované záchody. Během toho bylo také překontrolováno vybavení v autě a jeho provozní náplně. Brigáda byla ukončena krátce před polednem.