Loučení s prázdninami

V sobotu 1.září se uskutečnila akce Loučení s prázdninami. Začátek byl v 16 hodin, přípravy však začaly již v 10 hod. Počasí nám letos moc nepřálo, sice už nepršelo tolik jako v pátek, ale chladné počasí se asi podepsalo i na účasti, nepřišlo tolik lidí, jak jsme zvyklí. Zábava probíhala spíše ve výčepu KD. Hudbu obstaral DJ Bříza, na rožni se opékalo sele, pití bylo také dost, takže si nebylo na co stěžovat. Myslíme si, že se akce vyvedla. Škoda, že konec prázdnin znamená podzim.

Více fotek ve fotoalbu

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení