Požár nízké budovy

Dne 12. 6. 2012 byl jednotce vyhlášen poplach na požár nízké budovy v Ústavu sociální péče Háj. Jednotka vyjela v počtu 7+1. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že jde o námětové cvičení. Této akce se zúčastnily jednotky profesionálních hasičů z Ledče nad Sázavou a Světlé nad Sázavou a dobrovolné jednotky obcí Kožlí a Dolního Města.

Byla nacvičena částečná evakuace prvního patra v dýchací technice. Potom byli hasiči seznámeni s jednotlivými částmi budovy a únikovými východy. Po vyhodnocení cvičení se jednotky vrátily na základny.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení