Požár vlaku

V úterý 5. 6. 2012 v 9.30 byl jednotce vyhlášen poplach na požár dopravních prostředků. Jednalo se o požár stojícího osobního vlaku na nádraží v Ledči nad Sázavou, ve vlaku se nenacházela žádná osoba. Jednotka vyjela v počtu 1+5. Na místo se dostavila jako druhá za profesionálními hasiči z Ledče. Průzkumem se zjistilo, že jde o zahoření v prostoru naftového topení ve vagonu osobního vlaku. Profesionální hasiči měli oheň již uhašen. Naše jednotka byla odvolána zpět na základnu. Na místě zasahovaly jednotky SDH Ledeč, HZS PS Světlá nad Sázavou, HZS SŽDC Havlíčkův Brod a PČR. Událost se obešla bez zranění. Škoda činí 150 tisíc Kč,
uchráněno 500 tisíc Kč. Příčinou požáru byla závada na elektroinstalaci.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení