Požár dopravních prostředků

V pátek 8.6.2012 v 12.33 byl jednotce vyhlášen poplach na požár osobního automobilu v areálu firmy Austin Power (v areálu muničního skladu). Jednotka vyjela v počtu 1+7, po příjezdu na místo bylo zjištěno, že jde o námětové cvičení. Na místě již byly přítomny jednotky HZS PS Ledeč, SDH Hněvkovice a za námi přijela jednotka SDH Ledeč. Hněvkovice provedly nácvik stříkání na osobní automobil. Potom bili všichni hasiči provedeni areálem skladů, seznámeni se skladovaným materiálem a jeho vlastnostmi . Po prohlídce se všechny jednotky rozjely na základny.