Masopust 2012

Dne 18. února jsme uspořádali tradiční masopust. V 11 hodin se vydalo 22 masek za doprovodu hudby Vysočina na dlouhou pouť po obci Kožlí. Počasí mám opět přálo, protože jsme ani jednou nezmokli. Po celé trase na nás čekali příjemní lidé, kteří přichystali malé občerstvení a při hudbě si s maskami zatančili. Atmosféru posuďte sami z přiložených fotografií. Po skončení průvodu byl připraven v restauraci U Pechů rovněž tradiční masopustní guláš.

Večer se v kulturním domě uskutečnila maškarní zábava. Zpočátku se zdálo, že moc lidí nepřijde, ale později se sál zaplnil jak maskami, tak lidmi v civilu. Vysočina to dobře rozjela, všichni si tak mohli zatančit nebo se posilnit dobrým pitím v M. A. S. H. – vojenské polní nemocnici. Zábava pokračovala až do ranních hodin. Myslíme si, že se akce vydařila. Děkujeme všem zúčastněným za dobře vykonanou práci.

Více fotek z průvodu po vsi ve fotoalbu

Více fotek z večerní zábavy ve fotoalbu