Planý poplach

V pátek 26. 8. 2011 v 19.20 hod. byl jednotce vyhlášen poplach na požár lesa v obci Bojiště. Jednotka vyjela v počtu 1+8. Po dojezdu do Bojiště bylo zjištěno, že dým se valí mezi lesy nad obcí Mstislavice. Jednotka proto pokračovala dále. Po příjezdu na místo, kde již zasahovala profesionální jednotka z Ledče nad Sázavou, nám bylo oznámeno, že se jedná o neohlášené pálení. Kdosi nezodpovědný zde na louce mezi lesy zapálil seno. Jednotky nebylo na místě zapotřebí, proto se vrátila na základnu.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení