Masopust 2011

V sobotu 5. března jsme uskutečnili poslední akci letošní zimy, kterou byl konec Masopustu. Veselí začalo už v deset hodin ráno, kdy se začaly scházet masky u hasičské zbrojnice.

Letos se jich přistrojilo 23. Jelikož na parcelách přibylo novostaveb, rozhodli jsme se, že průvod vyjde už před jedenáctou hodinou. Malinko byla pozměněna i trasa, takže se nezlobte, jestli jsme někde přišli v jiném čase, než jste byli zvyklí.

Počasí se vydařilo,  po celou dobu, než jsme  obešli ves, panovala dobrá nálada. Po skončení průvodu byl připraven v hostinci u Pechů guláš.

Večer se všichni přesunuli do kulturního domu. Zde pokračovala maškara taneční zábavou. I když nepřišlo tolik masek jako vloni, všichni se dobře bavili a akce probíhala do ranních hodin.

Hudbu po celý den a noc zajištovala skupina Vysočina. Patří jí náš obdiv, že to vydrželi. Fotografie z akce jsou ve fotoalbu.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení