Hasičský ples

Dne 29. ledna se konal tradiční hasičský ples.  Hrála skupina E.M.I.L. Jako každý rok začaly horečné přípravy už dva týdny předem. Tři party hasičů obešly vesnici s pozvánkami, ostatní připravovali sál. Letos jsme sál vylepšili tím, že jsme pověsili nové závěsy, které ochotně ušila p. Lepešková. Všichni také sháněli ceny do tomboly, chceme touto cestou poděkovat všem sponzorům. Losování proběhlo o půlnoční přestávce. Účast na plese byla hojná, kapela hrála skvěle a v sále panovala dobrá nálada. Proto byl domluven s kapelou termín plesu na rok 2012. Bude 28. ledna v KD Kožlí.

Více fotek ve Fotoalbu