Technická pomoc

V neděli 15. srpna 2010 ve 12:49hod byl jednotce vyhlášen pomocí SMS zpráv poplach na pomoc při hledání ztraceného epileptika. Pohřešovaný se měl nacházet v lesích mezi obcemi Horní Paseka, Dolní Paseka, Kamenná Lhota.  Jednotka vyjela v počtu 1+8. Místo srazu jednotek bylo určeno v obci Horní Paseka u místního hřbitova. Na místě shromáždění, kde probíhala koordinace jednotek, bylo po chvíli policií ČR oznámeno, že osoba byla nalezena u autobusové zastávky v Kamenné Lhotě. Jednotky se tedy vrátily zpět na základny. Zásahu se ještě zúčastnili jednotky HZS Ledeč nad Sázavou, SDH Ledeč nad Sázavou, SDH Světlá nad Sázavou, SDH Dolní město a dobrovolníci.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení