Srandamač

V sobotu 19. června 2010 se konal při Dětském dnu ?Srandamač aneb staří proti mladým“, soutěž o putovní pohár starosty obce v netradičním požárním útoku.

Letos soutěžilo 7 družstev.

1. Mladší chlapci

2. Starší chlapci

3. Dívky

4. Veteráni

5. Sechov

6. Kožlí A

7. Zbytek světa

Začínalo se klasickým požárním útokem na dvě hadice B. Po sestříknutí terčů doběhli vždy tři členové do středu hřiště, kde pomocí prkna museli překonat dráhu z dřevěných špalků z jedné strany na druhou. Tyto špalky nebyly velké, a tak zvláště u urostlých chlapů z týmu Veteránů nebylo o legraci nouzi. Postupně odsoutěžila všechna družstva a bylo se na co dívat. Po sečtení časů si nejlépe vedl tým Kožlí A a stal se na rok držitelem putovního poháru.

Výsledky Srandamače

1. místo – Kožlí A

2. místo – Starší chlapci

3. místo – Zbytek světa

4. místo – Sechov

5. místo – Dívky

6. místo – Mladší chlapci

7. místo – Veteráni

Více fotek ve Fotoalbu