Požár travnatého porostu

Ve čtvrtek 18. března byl jednotce vyhlášen poplach na požár starého travnatého porostoru v ulici Havlíčkova v Ledči nad Sázavou. Družstvo vyjelo v počtu 1+6.Na místě již zasahovali profesionální hasiči z Ledče a Policie ČR. Dorazili též dobrovolní hasiči z Ledče. Požár nebyl nebezpečný svojí velikostí ale tím, že ohrožoval dvě zaparkovaná auta. Podařilo se ho brzy lokalizovat. Bylo zjištěno, že ho založily děti neopatrnou hrou se zábavnou pyrotechnikou. Po dvaceti minutách se družstvo vrátilo na základnu.

foto: hasiči Ledeč

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení