Mikulášská nadílka

V sobotu 5. prosince ve 13. hodin se uskutečnila v Kulturním domě Mikulášská nadílka. Protože začala chřipková epidemie a současně probíhala nadílka i v Bohumilicích, přišlo tentokrát méně dětí. Nakonec jich bylo v sále přes čtyřicet a nadílka mohla začít. Odpoledne zahájil DJ Bříza. Pouštěl hudbu s vánoční tématikou a trošičku děti napínal. Asi ve 14,30 do sálu vešel svatý Mikuláš s andělem a zpod jeviště se vyřítila trojice čertů.  V sále nastala panika. Nakonec se děti uklidnily a chodily před jeviště, kde každé řeklo do mikrofonu básničku a za to dostalo balíček sladkostí a ovoce. Malé děti uklidňoval anděl a větší zlobilce cpali čerti do pytle. Když si všechny děti převzaly balíčky, následovalo fotografování s Mikulášem a čerty. Odpoledne bylo zakončeno tancem. Nejdříve tancovali děti ale i někteří rodiče něco pomalejšího s Mikulášem a andělem. Na samý závěr následovala tvrdší muzika a pekelný tanec s čerty. Občerstvení a celou akci zajišťoval náš spolek. Doufáme, že se dětem i rodičům nadílka líbila.

Více fotek ve Fotoalbu