Údržba

V sobotu 12. září 2009 se uskutečnila brigáda na údržbu hasičské zbrojnice a techniky. Bylo provedeno vybílení velké garáže a sociálního zařízení, nátěr všech kovových a dřevěných částí na celé budově, očištění a nátěr disků na novém obutí naší cisterny. Současně byla vybílena čekárna a byl proveden úklid okolí hasičské zbrojnice a čekárny.

Brigády se zúčastnilo 16 členů: Vojíř Karel st.,Vojíř Karel ml., Vojíř Josef, Urban František, Urban Josef, Křepelka Petr, Křepelka Josef, Křepelka Pavel, Musil Josef, Cicvárek Pavel, Šafařík Milan, Husák Václav, Prchal Bohuslav, Prchal Jiří, Prchal Jan, Karel Oldřich.