Požár rodinného domu

V pátek 12. června 2009 11:44hod. byl vyhlášen JSDH poplach na požár rodinného domu v Hněvkovicích. Požár vznikl po úderu blesku. Naštěstí byl včas lokalizován, takže k většímu rozšíření nedošlo. Na místě zasahovali profesionální hasiči z PS Ledeč nad Sázavou(CAS 15 MAN) a místní JSDH Hněvkovice(CAS 25 RTHP). Za naší jednotkou na místo dorazila JSDH Ledeč nad Sázavou(CCF 4000 CAMIVA). Jelikož se požár dále nešířil doplnila naše jednotka vodu do cisterny profesionálních hasičů CAS 15 MAN a po dočerpání vody z hydrantu se vrátila na základnu.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení