Okrsková soutěž

Dne 23. května jsme se zúčastnili okrskové soutěže družstev, která se konala v Bojišti. Přihlásili jsme družstvo mužů, dívek a straších chlapců. Požární soutěž mužů se skládala z 100 metrů překážek a požárního útoku. Přihlášeno bylo 16 družstev. Přes náš vyšší věkový průměr proti ostatním družstvům, si hoši vedli dobře jak na překážkách tak v bezchybném útoku a skončili na dobrém 6. místě.

Chlapci a dívky soutěžili v požárním útoku na dvě hadice B. Zúčastnilo se osm družstev. Chlapci po bezchybném útoku obsadili první místo. Dívky se chybám nevyhnuly a skončily na 5. místě.

Soutěž měli pořadatelé z Bojiště dobře připravenou. Po vyhlášení vítězů byl v kulturním domě v Bojišti podán guláš pro soutěžící. Hodinu jsme se tam zdrželi a potom jsme se přesunuli k Pechům do Kožlí, kde byla objednána večeře na počest vítězů.

Více fotek ve Fotoalbu