Požár zemědělské usedlosti

Ve čtvrtek 21. května 2009 14:48hod. byl vyhlášen poplach na požár zemědělské usedlosti v obci Mrzkovice . Jednotka vyjela v počtu 1+6. Pro větší vzdálenost po příjezdu na místo události už zasahovaly jednotky z PS Světlá nad Sázavou, SDH Světlá nad Sázavou, PS Ledeč nad Sázavou, SDH Ledeč nad Sázavou, SDH Dolní město, SDH Kejžlice, SDH Lučice, SDH Dolní Březinka. Hořela zemědělská usedlost, od které chytila garáž sousedního domu a přilehlý les. Jednotka se podílela na kyvadlové dopravě vody a doplňování vody do cisteren. Po uhašení požáru se vrátila na základnu.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení