Hasičský ples

Dne 31. ledna 2009 se konal tradiční hasičský ples v kulturním domě v Kožlí. Týden předtím obešlo 6 členů ves a rozneslo pozvánky, další členovése chopili výzdoby sálu. Letos se nám po dlouhé době podařilo sehnat tombolu. Děkujeme všem sponzorům. K tanci hrála kapela E.M.I.L. z Havlíčkova Brodu. Sešlo se poměrně dost lidí. O půlnoci byl připraven gulášek. Všichni se dobře bavili a akce končila v ranních hodinách. Během večera byl s kapelou projednán další ples na příští rok. Bude se konat 30. ledna 2010 hrát bude opět skupina E.M.I.L.