Požár střechy rodinného domu

V sobotu 3. ledna 2009 5:33hod. vyhlášen poplach na požár rodinného domu v obci Obrvaň. Jednotka vyjíždí v počtu 1+7. Po příjezdu na místo už zasahují profesionální hasiči z PS Ledeč nad Sázavou s cisternami CAMIVA CCF4000 a CAS 32 T815. V plamenech je již část střechy. Zásah ztěžuje silný mráz. Naše jednotka zasahuje jedním C proudem počtu 3 mužů, ostatní pomáhají vynášet zařízení domu. Na místo postupně dojíždějí jednotky z Číhoště (CAS 25 RTHP), Ledče nad Sázavou s žebříkem (AZ30 IFA) a HZS Havlíčkův Brod s kontejnerem na doplňování dýchací techniky (KA Praga UV80). Po uhašení požáru a vynošení věcí z domu se jednotka vrací na základnu.