Pátrání po pohřešované osobě – Tasice

V pondělí 19. června ve 13:23 byl jednotce vyhlášen poplach na pátrání po pohřešované osobě v obci Tasice. Jednotka vyjela s DA Ford v počtu 1+4. K pátrání byly povolány dobrovolné jednotky z Bělé, Jedlé, Chřenovic, Kozlova, Číhoště, Ledče nad Sázavou, Bohdanče a profesionální jednotka z Ledče. Na shromaždišti v obci Tasice byly jednotkám předány informace o pohřešované osobě a bylo společně s policí ČR prováděno propátrávání lesů v okolí obce Tasice. Do pátrání byli nasazeni i psovodi PČR a HZS a také policejní vrtulník.

Další den v úterý 20. června v 8:00 byla jednotka opět povolána na pokračování v pátrání po pohřešované osobě u obce Tasice. Do pátrání bylo nasazeno více policistů, došlo k navýšení hasičských jednotek a pátrání se zúčastnil i velký počet dobrovolníků. Bohužel i přes veškeré úsilí všech nebyla pohřešovaná osoba nalezena.