Maškarní rej 2019

Dne 2. března 2019 náš sbor pořádal tradiční Maškarní rej. Masopustní průvod po obci s 27 maskami vyrazil v 11.00 hodin od hasičské zbrojnice. Průvod za doprovodu hudby Vysočina prošel celou vsí a skončil kolem 18. hodiny. Pro zúčastněné masky byl poté připraven guláš v Hostinci u Pechů. Maškara pokračovala večer v kulturním domě tradiční Masopustní taneční zábavou. K tanci hrála opět kapela Vysočina. Sál zaplnila spousta různorodých masek, mezi kterými byli například Mimoni, Dan Nekonečný, Freddie Mercury, Fred a Vilma Flinstounovi, Tvoje tvář má známý hlas ale i další. Nechyběla ani stylová obsluha a převlek organizátorů na téma Nebe, peklo, ráj. Prožili jsme den plný legrace, dobré nálady a zábava končila až během brzkých ranních hodin.

Více fotek ve fotoalbu

Foto z Maškarní zábavy od kapely Vysočin